datum poslední aktualizace: 06.05.2013

SPOLEČNOST PŘÁTEL ČESNEKU

Milí přátelé,
velice podrobným průzkumem jsme zjistili, že lidí, kteří milují česnek alespoň z části tak jako my, je opravdu velmi mnoho. A to i ve VIP sférách, kde bychom tedy vůni česneku rozhodně nepředpokládali.

Naším nápadem a cílem je sdružit co nejvíce takových milovníků česneku, kteří se mimo to, že zbožňují česnek, chtějí také dobře pobavit. Proto jsme v roce 1998 založili naši Společnost přátel česneku.

Pokud tedy máte kladný vztah k této lahodné rostlině, řídíte se heslem “Lépe páchnout, nežli zemřít” a toužíte po tom, aby takových česnekových maniaků, jako jste vy, bylo stále více, máme pro vás následující návrh:

Milujete-li tedy tuto multifunční bylinu a chcete-li podpořit naši roztomilou, česnekem ovoněnou činnost, vyplňte náš registrační formulář, pošlete jej na naši adresu a staňte se tak členy našeho sdružení. Dále pak můžete šířit libou vůni česneku a naše česnekové informace ve vašich oblíbených společenských zařízeních, zvaných povětšinou “hospoda”, kde se za účelem zábavy a konzumace různých pokrmů, jejichž základem je, jak jinak než česnek, srocuje nemalé množství lidu.

Chystáme se obnovit náš čtvrtletní česnekový bulletin, pravidelné i nepravidelné společenské akce a momentálně se také snažíme zajistit možnost různých slev pro členy SPČ při nákupu na farmářském webovém portálu www.ceskanuse.cz.

Edward Tomas za Společnost přátel česneku

Společnost přátel česneku - Edward Tomas Production, s.r.o.,         Pod Stupni 10, 10100 Praha 10 - Vršovice         tel.: +420 777270609, e-mail: spc.98@centrum.cz         © 2013 all rights reserved  -  design by maatsina